• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

deloonwerker.bedeloonwerker.be

  • Bemesting
  • Ruwvoer
  • Machines
  • Activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Vakpartners
    • Vredo
  • Abonneren & Meer
    • Trekker van de Week
    • Nieuwsbrief
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Contact
  • Terre Fermière (FR)
  • icon

Multinational CNHi gaat samenwerking aan met AppsforAgri

Agro-Apps Akkerbouw Automatisering Combine en maaidorser Featured Mecanoflash Mecanoflash New Holland Nieuwsbrief Veehouderij 15 januari 2019

‘Internet of things’ producten van AppsforAgri gaan wereldwijd dankzij een overeenkomst met wereldwijde kapitaalgoederenonderneming CNH Industrial.

CNH Industrial en AppsforAgri introduceren nieuwe IoT sensoren als onderdeel van het nieuwe AGXTEND™ after-market merk. AGXTEND™ biedt oplossingen om klanten in Europa, het Midden-Oosten en Afrika toegang te bieden tot een reeks innovatieve en dynamische technologieën. AGXTEND™ versnelt de digitale landbouwrevolutie door het aanbieden van scanners, sensoren en ‘IoT’ oplossingen om werkzaamheden in de landbouw eenvoudiger, preciezer, efficiënter en duurzamer te maken.

FarmXtend

FarmXtend, de nieuwe naam voor het ‘internet of things’ productportfolio, wordt geleverd door het Nederlandse Agtech bedrijf AppsforAgri B.V. Dit bedrijf is gespecialiseerd in mobiele apps, sensoren en kennis over weer en agronomie. De FarmXtend sensoren zijn draadloos verbonden met de smartphone van de boer, waarmee deze realtime toegang heeft tot de gegevens van het perceel. In de FarmXtend app worden de sensorgegevens op unieke wijze gecombineerd met agronomische kennis en omgezet naar beslissing ondersteunende informatie. Hiermee krijgt de boer adviezen om de gewassen beter te beschermen, op tijd te irrigeren en de oogst te verbeteren.

Maximilian Birle, Head of Precision Solutions and Telematics Aftermarket Product Management bij CNH Industrial over FarmXtend: “De IoT en IoT sensor producten zijn belangrijke elementen van het AGXTEND™ merk. AppsforAgri heeft de uitstekende klantgerichtheid die we zochten, met eenvoudig te gebruiken IoT-producten en de strategie om agrarische informatie af te leiden uit de verzamelde gegevens.”

Het management van AppsforAgri B.V., Michel de Vree en Corné Braber over de overeenkomst: “Het is een geweldige kans voor ons bedrijf om onze producten op grote schaal beschikbaar te maken door samen te werken met de Case IH, STEYR en New Holland dealers. Dit biedt ons tevens de ruimte voor de verdere ontwikkeling van nieuwe producten en diensten. Met onze sensoren en kennis willen we een significante bijdrage leveren aan de wereldwijde vraag naar een efficiënte en duurzame voedselproductie, wat precies in lijn is met onze visie.” De uitrol van de FarmXtend producten zal in het eerste kwartaal van 2019 van start gaan in de EMEA-regio (Europa, Midden-Oosten en Afrika).

Deel dit artikel

Primaire Sidebar

Recent nieuwsPartner nieuws
Optum in een ruimere jas
17 dec

Optum in een ruimere jas

Bodemverdichting aanpakken vraagt om visie én durven
16 dec

Bodemverdichting aanpakken vraagt om visie én durven

We reden mee met de vernieuwde New Holland T7 SWB-serie
16 dec

We reden mee met de vernieuwde New Holland T7 SWB-serie

Volvo FH electric
15 dec

Volvo FH Electric 4x2 vrachtwagens

Trackpointer
15 dec

Trackpointer gps-tracking zonder abonnement

Toon meer

Speciaal voor jou! Nieuws over

Optum in een ruimere jas

Optum in een ruimere jas

Bodemverdichting aanpakken vraagt om visie én durven

Bodemverdichting aanpakken vraagt om visie én durven

We reden mee met de vernieuwde New Holland T7 SWB-serie

We reden mee met de vernieuwde New Holland T7 SWB-serie

Meer loonwerk nieuws:

Maak hier uw keuze:

bemesting

Gewas & ruwvoer

Landbouwmachines

Loonwerk activiteiten

Mechanisatie

Trekkers

Toon meer

Footer

Onze vakpartners

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

 *
 *
Vul hier uw e-mailadres in
  • Abonneren
  • Contact
  • Nieuwsbrief
  • Adverteren
deLoonwerker.nl

Copyright © 2025 Prosu BV | Privacy | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Cookiebeleid

  • Nieuws
  • Bemesting
  • Gewas en ruwvoer
  • Landbouwmachines
  • Loonwerk activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Partners
    • Vredo
  • Abonneren & meer
    • Abonneren
    • Trekker van de Week
    • Nieuwsbrief
    • Adverteren
    • Contact
  • Terre Fermière (FR)