• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Spring naar de voettekst

deloonwerker.bedeloonwerker.be

  • Bemesting
  • Ruwvoer
  • Machines
  • Activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Vakpartners
    • Vredo
  • Abonneren & Meer
    • Trekker van de Week
    • Nieuwsbrief
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Contact
  • Terre Fermière (FR)
  • icon

Case IH introduceert nieuwe AFS 700 Plus-monitor voor Puma en Maxxum

Case-IH 31 oktober 2022

Case IH introduceert voor modeljaar 2023 de nieuwe AFS Pro 700 Plus 12” touchscreenmonitors voor de Multicontroller- en CVXDrive-modellen van de Maxxum en Puma 150-175. Met snellere hardware, meer geheugen en een hogere opslagcapaciteit, hebben de monitors ook een hogere schermresolutie en bescherming tegen schitteringen, en verbindingsopties voor wel 4 externe camera’s.

AFS 700 Plus-monitor geeft groot aanbod opties

De touchscreenmonitor is net als zijn voorgangers compatibel met AEF-ISOBUS en kan op de Multi- controller-armleuning of op de stang van de balenpers worden geplaatst. De indeling van het display van de AFS PRO 700 Plus kan speciaal worden afgestemd op de voorkeuren van de bestuurder. De monitor beheert niet alleen de instellingen en informatie van de machine, maar ook de vele verschillende digitale functies van de tractor, zoals transmissie, aftakas, hydraulische instellingen en het Case IH AccuGuide-stuursysteem.

Case IH introduceert nieuwe AFS 700 Plus-monitor

Kopakkermanagement net HMC II

Met gebruik van HMC II, het systeem voor kopakkermanagement, kunt u lastige manoeuvres op de kopakker handig en eenvoudig opslaan met gebruik van tijd, route of triggerpunten, en automatisch als een procedure afspelen. Door de functies van AccuGuide en HMC II te combineren, start AccuTurn Pro deze procedures zelfs automatisch, inclusief het keerproces zelf.

Telematica

Eventueel kunnen dezelfde Maxxum- en Puma-modellen ook worden uitgerust met telematica. Met gebruik van de geïntegreerde onlineverbinding kunnen de bestuurder en bedrijfsmanager ISOBUS- gegevens van hulpstukken, zoals omstandigheden, doorvoer en locatie, inzien en registreren. Wat nog belangrijker is, is dat ze met gebruik van AccuSync gegevens met alle tractoren in een veld kunnen delen.

Realtime boerderijbeheer met AccuSync

De AccuSync-functie synchroniseert vlot Case IH-machines uitgerust met de bestaande AFS Pro 700- of de nieuwe AFS 700 Plus-monitors. Bedrijfsmanagers, bestuurders en loonwerkers kunnen kaarten van een gebied, A/B-lijnen en perceelgrenzen (binnen/buiten) tot op de minuut uitwisselen met en toepassen op verschillende machines die op hetzelfde veld werken.

Zodra de taak op het display is ingesteld, stuurt het telematicamodem hem naar de cloud, zodat hij beschikbaar is voor andere machines in het machinepark. Bestuurders in secundaire voertuigen kunnen deze taken inzien en vervolgens downloaden en in hun eigen voertuigen gebruiken. Elke taak kan door wel 6 voertuigen tegelijkertijd worden geopend.

Case IH introduceert nieuwe AFS 700 Plus-monitor

AFS 700 Plus-monitor biedt een sneller, scherper en flexibeler display

Christel Diebolt, Product Marketing Manager voor Maxxum, zei: “De nieuwe Case IH Pro 700 Plus- monitor biedt klanten en bestuurders een sneller, scherper en flexibeler display dat, in combinatie met functies, zoals AccuSync, de uptime en de snelle, betrouwbare gegevensoverdracht tussen veld en tractor zal verbeteren.”

Bron: CNH Industrial

Deel dit artikel

Primaire Sidebar

Recent nieuwsPartner nieuws
Optum in een ruimere jas
17 dec

Optum in een ruimere jas

Bodemverdichting aanpakken vraagt om visie én durven
16 dec

Bodemverdichting aanpakken vraagt om visie én durven

We reden mee met de vernieuwde New Holland T7 SWB-serie
16 dec

We reden mee met de vernieuwde New Holland T7 SWB-serie

Volvo FH electric
15 dec

Volvo FH Electric 4x2 vrachtwagens

Trackpointer
15 dec

Trackpointer gps-tracking zonder abonnement

Toon meer

Speciaal voor jou! Nieuws over case-ih

Optum in een ruimere jas

Optum in een ruimere jas

Middenklasse tractoren op AgriTechnica 2025

Middenklasse tractoren op AgriTechnica 2025

Nieuwe Farmall C-serie in de spotlight bij Case IH op Agribex 2025

Nieuwe Farmall C-serie in de spotlight bij Case IH tijdens Agribex 2025

Meer loonwerk nieuws:

Maak hier uw keuze:

bemesting

Gewas & ruwvoer

Landbouwmachines

Loonwerk activiteiten

Mechanisatie

Trekkers

Toon meer

Footer

Onze vakpartners

Schrijf u in voor onze nieuwsbrief

 *
 *
Vul hier uw e-mailadres in
  • Abonneren
  • Contact
  • Nieuwsbrief
  • Adverteren
deLoonwerker.nl

Copyright © 2025 Prosu BV | Privacy | Algemene voorwaarden | Disclaimer | Cookiebeleid

  • Nieuws
  • Bemesting
  • Gewas en ruwvoer
  • Landbouwmachines
  • Loonwerk activiteiten
  • Mechanisatie
  • Trekkers
  • Partners
    • Vredo
  • Abonneren & meer
    • Abonneren
    • Trekker van de Week
    • Nieuwsbrief
    • Adverteren
    • Contact
  • Terre Fermière (FR)